Baby'tjes worden groot en er komt een moment dat ze de deur uitgaan. Een uurtje, een dagje of zelfs langer.
Zoals iedereen weet hebben kinderen veel spullen en het leukste is om deze mee te nemen in een mooie (rug)tas. De tassen van Zebra Trends zijn niet alleen leuk om mee te nemen voor onderweg, ook heel handig voor mee naar de peuterspeelzaal of school. Alle tassen hebben een apart vak voor de drinkbeker en een groot vak voor een broodtrommel.
Verder vind je hier prachtige paraplu's, hydrofiele doeken, slabbetjes, serviesjes en nog veel meer.
Prachtige roze rugzak met stoere Lobster print. De tas is afgewerkt met een rood handvat en zwarte verstelbare schouderbanden. De tas sluit met een blokrits met 2 sluitingen.
Set van 5 uitschuifbare wasco pennen om lieve brieven mee te schrijven of mooie tekeningen mee te maken! Ideaal voor kinderen die creatief zijn!
Deze uitgebreide schrijfset van het Franse merk Djeco is super leuk om te krijgen en te geven. Schrijf brieven aan je penvriendin van vakantie, opa en oma of gewoon je vriendinnetje om de hoek. Wie vindt het nou niet leuk om brieven te krijgen?
Dit leuke schrijfsetje van het Franse merk Djeco is super leuk om te krijgen en te geven. Schrijf brieven aan je penvriendin van vakantie, opa en oma of gewoon je vriendinnetje om de hoek. Wie vindt het nou niet leuk om brieven te krijgen?
Deze unieke kartonnen tekendoos van het Franse merk Djeco is een must-have voor alle kinderen die van tekenen, kleuren en verven houden.
Laat je omringen door bloemen en vogels om regenachtige dagen wat kleur te geven. Deze grote kinderparaplu van Djeco heeft een kunststof handgreep en een klein knopje om de paraplu te openen.
Ben je ook zo jaloers op kinderen met de prachtige paraplu's van Djeco? Goed nieuws! Ze zijn nu ook in grotere maten zodat ook volwassenen en grotere kinderen kunnen genieten van een magische wandeling door de regen.
Verjaardagsset met tafelkleed, bordjes, servetjes, bekertjes, kaarsjes, slingers, ballonnen en feestmutsjes om je verjaardag helemaal in thema te vieren!
Geweldig voor elk kinderfeestje: zelfgemaakte ijsblokjes! Of je ze nu van je favoriete vruchtensap of van vers gemaakte vruchtenmoes maakt ... de ijsblokjes zijn snel klaar, zien er geweldig uit en maken van elk drankje een coole cocktail.
Wil jouw mini-me ook haar eigen portemonnee om haar centjes, strikjes, speldjes of andere hebbedingetjes in te bewaren? Dan is dit katoenen portemonneetje van Djeco met metalen sluiting een echte must-have. De portemonnee heeft een donker blauwe en is pra
Fleur de eetkamer op met deze hippe stoelverkleiner van Trixie Baby met Lemon patroon.
Prachtige stoelverkleiner van Les Rêves d'Anaïs by Trixie in de kleur Bliss Olive.
Eenhoorns zijn magische wezens en samen met wolkjes en regenbogen versieren ze deze prachtige kinderparaplu van Djeco. Met deze paraplu zijn kinderen blij als het eindelijk regent!
Stoere lichtbruine nylon rugzak met Sailor Tatoo print. De stevige rugzak heeft een extra opbergvak aan de voorkant. De binnenkant van de tas heeft een zwarte voering en bevat twee drinkbekervakken in contrast kleur.
Met deze doorzichtige paraplu met fleurige bloemen en vogels is buiten in de regen lopen een feestje! Trek je laarzen maar aan en stamp door de plassen.
Dit unieke slabbetje met schaapjesmotief houdt de kleertjes schoon en ziet je baby er tegelijkertijd super hip uit.
In dit prachtige pennenetui van het Franse merk Djeco blijven al je pennen en potloden netjes opgeborgen! Het haasje Lucille past er graag op en ziet er ook nog eens prachtig uit op je bureau!
Dit leuke schrijfsetje van het Franse merk Djeco is super leuk om te krijgen en te geven. Schrijf brieven aan je penvriendin van vakantie, opa en oma of gewoon je vriendinnetje om de hoek. Wie vindt het nou niet leuk om brieven te krijgen?
Dit leuke schrijfsetje van het Franse merk Djeco is super leuk om te krijgen en te geven. Schrijf brieven aan je penvriendin van vakantie, opa en oma of gewoon je vriendinnetje om de hoek. Wie vindt het nou niet leuk om brieven te krijgen?
Leuke set van 6 mini markeerstiften van het Franse merk Djeco. De stiften kun je gebruiken om teksten te markeren of je tekening of kleurplaat te voorzien van highlights.
Met dit hippe parapluutje met grafische print van het Franse merk Djeco wordt lopen in de regen een feestje.
Dit leuke stempelsetje van Djeco bevat 8 stempeltjes van schattige tekstvakjes en een stempelskussentje met roze inkt. De tekstvakjes worden vastgehouden door lieve diertjes.
Wil jouw mini-me ook haar eigen portemonnee om haar centjes, strikjes, speldjes of andere hebbedingetjes in te bewaren? Dan is dit katoenen portemonneetje van Djeco met metalen sluiting een echte must-have. De portemonnee heeft een lichtgroene stof en is