Babyspeelgoed is gericht op het stimuleren van de fysieke en mentale ontwikkeling. Van nature zijn baby's erg nieuwsgierig en spelenderwijs ontdekken zij de wereld om zich heen. Bij ons vind je alles voor je baby, om te spelen, leren en ontdekken maar ook voor de babykamer en badtijd.
Deze stapelblokken bestaan uit 10 mooie gekleurde kartonnen kubussen. Op de 5 zijden van de kubus staan bosdieren, dieren in de boom, mama en baby, cijfers en motieven.
Haas Flip is dol op knuffelen, gewoon tijdens het spelen, of tijdens het inslapen. Met klittenbandsluiting aan het oor om een speentje aan vast te maken.
Dit boek neemt de allerkleinsten mee naar de wereld der wilde dieren. De aan een touw geregen houten bladzijden zijn gemakkelijk vast te pakken en kunnen goed worden omgeslagen.
Deze mobiel met vlinders en bloemen van het met Djeco is sprookjesachtig mooi! De papieren vlinders zijn heel licht van gewicht en bij elke lichte windvlaag of aanraking vliegen ze vrolijk in het rond.
Dit egeltje is echt superschattig en kijkt om zich heen op zoek naar zijn vriendjes van de lijn Goodnight Wildwood van Tikiri. De speeltjes zijn leuk om mee te rammelen, op te bijten of mee in bad te nemen.
Het bijt- en badspeeltje Lama van het merk Tikiri is TE cute! Met zijn gouden staart en een rammeltje erin wordt dit vast het favoriete speeltjes van je kindje. Daarnaast geeft hij verlichting bij doorkomende tandjes; win-win!
Dit leuke bijtspeeltje met knisperende blaadjes van het merk Tikiri is een leuk kraam- of babyshower cadeau. De bijtring is gemaakt van natuurrubber en geeft verlichting bij doorkomende tandjes. Ondertussen geven de groene blaadjes een knisperend geluid.
Deze lieve Zebra is je kindje zijn nieuwe beste vriend bij doorkomende tandjes. De bijtspeeltjes van Tikiri Zoo dieren hebben geen gaatjes, zodoende kan er geen vocht in de speeltjes komen en dus ook geen viezigheid en schimmels.
Dit leuke buggyboek biedt kleine ontdekkers pagina na pagina veel plezier, afwisseling en een goed humeur – onderweg, maar natuurlijk ook thuis.
Het bijt- en badspeeltje Nijlpaard is onderdeel van de My First Zoo collectie van Tikiri. Leuk om mee te rammelen, op te bijten of mee in bad te nemen.
Het bijt- en badspeeltje Zebra is onderdeel van de My First Zoo collectie van Tikiri. Leuk om mee te rammelen, op te bijten of mee in bad te nemen.
Deze witte hond helpt baby's om hun zintuigen te ontwikkelen: hij heeft knetterende oren, een piepende neus en een ratelend geluid in de staart
Prachtige set herbruikbare stickers van vogels op takjes! Maak van je raam een sprookjesachtig tafereel.
Een veel te schattig kruippakje waarmee je kindje zowel kan slapen als kan rondkruipen en spelen. Verkrijgbaar in de maten: 50/56, 62/68, 74/80
Na het badderen heerlijk warm en rozig wegduiken in dit badjasje van Trixie met lief schaapjesmotief.
Beeeh! Dit leuke dekbedovertrek met kussensloop van Trixie is bedrukt met schaapjesmotief en is zowel geschikt voor een ledikant van 60 x 120 als een ledikant van 70 x 140 of een peuterbed.
Deze prachtige knuffel kat van moulin roty is een beetje ondeugend maar wel heel lief!
Deze mooie mobiel van Djeco staat vast prachtig in de kinderkamer! De 5 vliegtuigjes vliegen geruisloos door de wolken, heerlijk om naar te kijken of onder weg te dromen..
Elk klein meisje heeft sieraden en heeft een plaats nodig om deze op te bergen. Dit prachtige sieradendoosje heeft een hoofdvak met een spiegel, een lade en ook nog een mooie ballerina die ronddraait op haar favoriete liedje: 'Invitation to the Dance' van
Dit roze varkentje is een zachte knuffel, rammelaar én bijtring tegelijk. Gemaakt door het Australische fairtrade bedrijf O.B. Designs.
Dit schattige schaap is 23 cm lang en dol op muziek. Swing jij met haar mee?
Deze leuke hond van Moulin Roty vindt het geweldig om muziek te maken!! Wil je met hem mee doen? Misschien waagt hij nog wel een dansje ook....